ALUPROF mb-77 HS

Hliníkové posuvné dveře

Zdvižně posuvné hliníkové dveře Aluprof MB-77 HS pro perfektní výhled a pohodlný přístup na terasu, balkon nebo zahradu.

Koeficient prostupu tepla dveří: Uod 0,84 W/(m2K)

Přirozené osvětlení

Zdvižně-posuvné hliníkové dveře jsou ideálním řešením pro oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velké prosklené plochy zaručí přirozené osvětlení a perfektní výhled do zahrady a okolí. 

Bezbariérový přístup

Dveře dodávají objektu exkluzivní vzhled, optické zvětšení místnosti a zároveň v otevřené poloze nezabírají místo, což zvyšuje celkový komfort. Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup.

Konstrukce

Systém ALUPROF MB-77 HS díky své robustní konstrukci a izolačním prvkům nabízí jedny z nejlepších parametrů. Konstrukce umožňuje výrobu křídel velkých rozměrů za současného použití tří skel.

Otevřený roh

Nejnovější řešení společnosti ALUPROF je tzv. otevřený roh. Toto řešení  umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a vznikla tak maximální otevřená plocha a volný průchod ven.

Příslušenství

Pro větší komfort lze systém vybavit např. motorickým pohonem (dvojkolejnicová varianta), sítěmi proti hmyzu, či prvky zvyšující bezpečnost proti vloupání (třída RC2).

Prospekt ke stažení

specifikace


ALUPROF MB-77 HS

Stavební hloubka rámu - jednokolejnice: 174 mm
                                           - dvojkolejnice: 174 mm
                                           - trojkolejnice: 271 mm

Stavební hloubka křídla - jednokolejnice: 77 mm
                                           - dvojkolejnice: 77 mm
                                           - trojkolejnice: 77 mm

Počet komor - rám/křídlo: 3/3
Těsnění: dvoustupňové
Kování: GU

Koeficient prostupu tepla profilového systému: Uf od 1,5 W/(m2K)                   

Díky svým užitným vlastnostem se tento systém perfektně hodí jak do privátních objektů, tak do komfortních apartmánů nebo hotelů. Provedení může být jako jednokolejnice, dvojkolejnice nebo trojkolejnice, které umožňují maximální otevřenou plochu prostoru. Díky tomu šetříte své náklady na energie.