ALUPROF MB-104 PASSIVE SI

Hliníkové okno exteriérové

 

ALUPROF MB-104 PASSIVE SI je nejvyšší řadou v naší nabídce hliníkových profilových systémů, dodávaný ve variantě provedení izolace SI.

Koeficient prostupu tepla okna:  Uw až 0,73 W/(m2K)

Výborné tepelné parametry

Hliníková okna ze systému MB-104 Passive mají výborné tepelné parametry, garantují úsporu nákladů na energie a jsou vhodná pro pasivní domy.

Tříkomorová konstrukce

Tříkomorová konstrukce rámu se stavební hloubkou 95 mm nabízí nejlepší vlastnosti tepelné izolace, stability a životnosti.

Vysoká pevnost profilů

Vysoká pevnost profilů umožňuje výrobu konstrukcí velkých rozměrů a hmotností a také konstrukcí odolných proti vloupání. 

Variabilní zasklení systému

Tepelně izolační - Ug až 0,3 W/(m2K), akustické (31-50 dB), pohledové (ornamentní, barevné, reflexní), bezpečnostní (různé parametry), funkční (solární zisk, přehřívání interiéru).

Izolační varianty

Systém je dostupný ve dvou izolačních variantách tj. SI a AERO v závislosti na požadovaném tepelném prostupu. Perfektní vodotěsnost a průvzdušnost.

Prospekt ke stažení

specifikace


ALUPROF MB-104 PASSIVE

Stavební hloubka rámu: 95 mm
Stavební hloubka křídla: 104 mm
Počet komor - rám/křídlo: 3/3
Těsnění: dvoustupňové

Kování:  Siegenia TITAN - třída bezpečnosti 1 - viditelné panty
               Siegenia AXXENT - skryté panty

Koeficient prostupu tepla profilového systému: Uf = od 0,53 W/(m2K)

Koeficient prostupu tepla celým oknem:

- s izolačním čtyřsklem:  Ug = 0,3 W/(m2K): AERO Uw = 0,53 W/(m2K)
- s izolačním trojsklem:  Ug = 0,5 W/(m2K): SI Uw = 0,73 W/(m2K)
- s izolačním dvojsklem: Ug = 1,1 W/(m2K): SI Uw = 1,1 W/(m2K)

hliníkový okenní systém pro nejvyšší nároky

Lehký design, robustní zpracování, vynikající izolace - to je okenní systém Aluprof MB-104 Passive, který definuje hliníkové okno od nuly. Kombinuje celou řadu možných tvarů prvků s téměř nekonečným výběrem barev a technických vlastností, které přesvědčí od zvukové a tepelné izolace na úrovni pasivního domu až po ochranu proti vloupání.

S moderním vybavením již tato hliníková okna splňují konstrukční požadavky zítřka a jsou proto první volbou pro náročné specializované zákazníky, stavební projektanty a řemeslníky.

S okenním systémem Aluprof MB-104 Passive se můžete spolehnout na nejlepší tepelnou izolaci. Tepelně oddělené profily a případné čtyřnásobné tepelně izolační zasklení o tloušťce až 81 mm s hodnotou Ug až 0,3 W/(m2K)  a  Uw hodnotou až 0,53 W/(m2K) pro celé hliníkové okno ve verzi AREO.

Tato pasivní tepelná izolace, která byla také nezávisle certifikována Passive House institutem Darmstadt v Německu - vám přináší jasnou volbu při výstavbě Vašeho domu.