aluprof mb-86 SI

Hliníkové okno exteriérové

 

 

 

ALUPROF MB-86 SI je špičkovou řadou v naší nabídce hliníkových profilových systémů, dodávaný ve variantě provedení izolace SI.

Koeficient prostupu tepla okna: Uw až 0,85 W/(m2K)

Výborné izolační vlastnosti

Hliníková okna ze systému MB-86 mají výborné izolační vlastnosti, garantují úsporu nákladů na energie a jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.

Tříkomorová konstrukce

Tříkomorová konstrukce rámu se stavební hloubkou 77 mm nabízí skvělé vlastnosti tepelné izolace, stability a životnosti.

Pevnost profilů

Vysoká pevnost profilů umožňuje výrobu konstrukcí velkých rozměrů a hmotností a také konstrukcí odolných proti vloupání.

Kompatibilita

Dalším důležitým prvkem profilového systému Aluprof MB-86 SI je kompatibilita se systémem posuvně zdvižných dveří MB-77 HS. Váš dům získá kompaktní vzhled a zároveň má zaručenu vysokou tepelnou izolaci.

Teplotní parametry

Je to první hliníkový systém, který používá křemičitý aerogel vyplněný netkanou skleněnou textilií (ve verzi AERO), ten pomáhá dosáhnout špičkových teplotních parametrů - Uw celého okna od 0,8 W/(m2K).

Prospekt ke stažení

specifikace


ALUPROF MB-86 SI

Stavební hloubka rámu: 77 mm
Stavební hloubka křídla: 86 mm
Počet komor - rám/křídlo: 3/3
Těsnění: dvoustupňové

Kování:  Siegenia TITAN - třída bezpečnosti 1 - viditelné panty
               Siegenia AXXENT - skryté panty

Koeficient prostupu tepla profilového systému: Uf = od 0,63 W/(m2K)

Koeficient prostupu tepla celým oknem:
- s izolačním trojsklem:  Ug = 0,5 W/(m2K): SI Uw = 0,85 W/(m2K)
- s izolačním dvojsklem: Ug = 1,1 W/(m2K): SI Uw = 1,3 W/(m2K)

všestranný systém pro veřejné budovy
a nízkoenergetické domy

Hliníková okna jsou tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit nadčasový, elegantní a individuální vzhled. Okna Aluprof MB-86 SI  vám v tomto ohledu nabízejí všechny možnosti. Přizpůsobte okna přesně požadavkům vašeho projektu a zajistěte trvale krásný design fasády.

Naše okna obdržíte ve všech barvách RAL, stejně jako v různých dekorech, nebo realistickém dřevěném vzhledu. Různé povrchové struktury a úrovně lesku poskytují ještě větší přizpůsobivost. Tímto lze pro každý projekt realizovat nezaměnitelný vzhled. 

Ať už se jedná o novou výstavbu, rekonstrukci nebo renovaci – pokud jde o okna, efektivní tepelná izolace je na prvním místě. U oken Aluprof MB-86 SI  s trojitým zasklením lze dosáhnout Uw až 0,85 W/(m2K).

Samozřejmostí je, že  splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Robustní materiály, bezchybné zpracování a mnoho bezpečnostních prvků zajišťují, že okna poskytují spolehlivou ochranu před nevítanými hosty. 

Hliníková okna Aluprof MB-86 SI jsou vhodná i pro projekty, kde musí být zaručena spolehlivá ochrana proti hluku z okolního prostředí. Pro naše hliníková okna lze implementovat zvukotěsné izolace třídy II. - IV.. Na přání můžeme také instalovat speciální sklo až s 50dB zvukové izolace.​​​​​​