veka softline 82 MD

Plastové okno

phone

Špičková kvalita s výbornými izolačními hodnotami a vynikající stabilitou.

Koeficient prostupu tepla okna:  Uw až 0,67 W/(m2K)

Okno profilu třídy A

Profily nejvyšší jakostní třídy A podle ČSN EN 12608. Profily VEKA třídy A jsou výrazně stabilnější, umožní Vám šetřit energii i peníze.

Těsnění

Tři roviny středového těsnění pro vynikající ochranu proti větru, větrem hnanému dešti a vysokou protihlukovou ochranu do třídy 5.

Obzvlášť hluboké uložení skla

S hloubkou zasklívací drážky 28 mm pro optimalizovaný průběh izoterm brání mj. tvorbě nežádoucího kondenzátu na vnitřní straně.

Ocelové výztuže

Velkoryse dimenzované, perfektně navržené ocelové výztuže podstatně přispívají ke statické bezpečnosti, rozložení zátěže a tvarové stabilitě. 

Vysoké izolační vlastnosti

Sedmikomorový profil  se stavební hloubkou 82 mm nabízí skvělé vlastnosti tepelné izolace, stability a životnosti.

Prospekt ke stažení

specifikace


VEKA SOFTLINE 82 MD

Stavební hloubka: 82 mm
Počet komor - rám/křídlo: 7/6
Těsnění: třístupňové
Kování: Siegenia TITAN - třída bezpečnosti RC1 již ve standardu

Koeficient prostupu tepla profilového systému: Uf = 0,92 W/(m2K)

Koeficient prostupu tepla celým oknem:
- s vysoce izolačním trojsklem: Ug = 0,4 W/(m2K): Uw = 0,67W/(m2K)
- se standardním trojsklem: Ug = 0,5 W/(m2K): Uw = 0,73 W/(m2K)
- se standardním dvojsklem: Ug = 0,6 W/(m2K): Uw = 0,80 W/(m2K)

Profilový systém nejvyšší kvality třídy A dle ČSN EN 12608

veka Softline 82 MD je tou nejlepší volbou pro dosažení maximálních úspor na energiích

Nejmodernější plastová okna současnosti Veka Softline 82 MD mají hluboké zapuštění a vysoké izolační vlastnosti. Vylepšená izolace ochraňuje před chladem a hlukem. Rosení skel z interiéru je zabráněno použitím hlubokého zapuštění a izolačního skla v kombinaci s tepelným rámečkem.

Nová generace plastových oken řady Softline - elegantní vzhled a využití nejnovějších technologií, dělají z plastových oken Veka Softline 82 MD tu nejlepší volbu pro dosažení maximálních úspor na energiích, vysokých nároků na vzhled a na větší prostupnost světla. 

Tato okna jsou ideální pro novostavby jako jsou nízkoenergetické a pasivní domy, ale i pro rekonstrukci starších budov. Na rozdíl od oken Softline 82 mají středové těsnění, které ještě více zvyšuje izolační, protihlukové a průvzdušné vlastnosti a zabraňují rosení. 

Plastová okna z profilového systému Softline 82 MD spadají tvarovou konturou do linie SOFTLINE - tedy pohledově rovný rám a rovné křídlo. Jeho stavební hloubka ho řadí mezi moderní systémy nad 82 milimetrů. Rámová konstrukce má sedmikomorovou skladbu, křídlo je šestikomorové. Velice důležitá tloušťka obvodové stěny tělesa profilů (rám i křídlo) je ve třídě A – dle ČSN EN 12 608 nad 2,8 mm ve všech barevných provedeních. Rámové ocelové pozinkované výztuhy jsou vždy v podobě uzavřeného jeklu.